Alpu balzams, 13ml

23.50 EUR

Bez nodokļa: 19.42€

Pieejamība:
Pieejams
Kods:
5519

Nav reitinga Rakstīt atsauksmi

Dalīties

Apraksts

Galvenās aktīvās sastāvdaļas: Genciānas, ēdelveisa un Alpu rozes ekstrakti, 100% dabīgu ēterisko eļļu kombinācija, Šī eļļa, candelilla vasks.
Šī unikālā JUST augu balzama radīšanai izmanto Alpu augu dabisko spēku, kompozīciju no alpu rozēm, ēdelveisa un dzeltenās genciānas, kā arī 100% dabīgām, tīrām ēteriskajām eļļām. Šajā produktā figurē ne tikai vērtīgas un efektīvas eļļas un ekstrakti, bet arī delikāts ziedes bāzes sastāvs no šī eļļas un candelilla vaska, kuri kopj un aizsargā ādu. Tādēļ balzams ir piemērots visiem ādas tipiem un nodrošina patiesu atvieglojumu. Īpaši pēc sportiskām slodzēm, Just alpu augu balzams palīdz atslābināt muskuļus. Citi komponenti, tādi kā mentols, eikalipts un ziemciete, dabiski un efektīvi stimulē asins pieplūdi ādai, atvieglojot nogurušus, smagus locekļus. Nedaudz balzama ieziežot pierē, kaklā un deniņos tas rada patīkamu efektu galvas un kakla sasprieguma gadījumā, kā arī nodrošina uzmundrinošu efektu garīga noguruma gadījumos.
Lietošana:
Uzklājiet uz ādas, viegli iemasējiet. Vēlams šīs ķermeņa daļas turēt siltumā. Atkārtojiet vairākās reizes dienas laikā. Izvairieties no kontakta ar gļotādām. Nepiemērots bērniem pirms septiņu gadu vecuma.

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi