Šampūns trausliem/novājinātiem matiem, 250ml

24.90 EUR

Bez nodokļa: 20.58€

Pieejamība:
Out Of Stock
Kods:
0827

Nav reitinga Rakstīt atsauksmi

Dalīties

Apraksts

Viena no aktuālajām matu problēmām gan sievietēm, gan vīriešiem jebkurā vecumā ir - sausi, lūstoši, sašķelti un blāvi mati. Visbiežāk tam par iemeslu ir ārējās vides apstākļi un ikdienas matu kopšanas procedūras - krāsošana, žāvēšana, veidošana, taisnošana utt. Matiem, kas bieži pakļauti UV starojumam, mehānisku un ķīmisku līdzekļu iedarbībai, nepieciešama īpaša kopšana.
Jaunais JUST šampūns trausliem un novājinātiem matiem, tapis izmantojot jaunākos zinātnes, tehnoloģiju sasniegumus un inovatīvas aktīvo sastāvdaļu formulas, ar mērķi uzlabot produkta efektivitāti sausu un bojātu matu kopšanai. Atjaunojošs šampūns ar frangipani un iesala ekstraktu, kviešu proteīnu un ķirbju sēklu eļļu, kompozīcijā ar 10 ēteriskajām eļļām. Šampūna formula ir papildināta ar juteklisku un stimulējošu aromterapijas efektu, ko sniedz bagātīga ēterisko eļļu izlase.
Maigais šampūns īpaši saudzīgi attīra matus, saglabājot galvas ādas dabīgo aizsarg- funkciju. Aktīvo sastāvdaļu kombinācija nodrošina mitruma un lipīdu līdzsvaru, kas palīdz atjaunot mata šķiedras un nogludināt ārējo kutikulas slāni. Kviešu proteīns līdzīgi kā keratīns veic mata mitruma līmeņa regulēšanas funkciju - viegli lūstošiem un sausiem matiem tas palielina mitruma līmeni, savukārt mīkstiem un stipriem matiem, tas samazina mitruma līmeni. Kviešu proteīns sevī ietver arī augstu glutamīna līmeni, kas tiek izmantots matu keratīnā, nodrošinot spēcīgu un veselīgu matu augšanu.
Ķirbju sēklu eļļas neaizstājamās taukskābes intensīvi kopjot lūstošus, trauslus, bojātus un blāvus matus, mitrinot un regulējot sebuma izdalīšanos. Kosas un iesala ekstraktā esošā silīcijskābe veicina matu augšanu un intensīvi spēcina tos.
Keratīna aktīvā sastāvdaļa nodrošina mata stiprināšanu, iekļūstot tieši mata korteksā. Kopjošais un aizsargājošais mehānisms kavē mata novecošanos. Mats tiek pasargāts no agresīviem, nevēlamiem vides apstākļiem, tādiem kā UV stari un matu veidošana. Aktīvās vielas pārklāj mata kutikulu un veido aizsargslāni, aizverot un nogludinot bojātu, porainu mata virsmu.
            Šampūns nodrošina matu kondicionēšanu, uzlabojot matu mitro un sauso ķemmēšanu, un neļaujot matam aplūzt. Formula padara galvas ādu mīkstu, matus spīdīgus un apjomīgus, veicina veselīgu matu augšanu, pasargājot tos no izžūšanas.
Ēterisko eļļu kompozīcija sniedz aromterapijas efektu, uzlabojot garastāvokli un harmonizējot. Viegla galvas masāža atvieglo mazgāšanas procesu un labvēlīgi iedarbojas uz matiem un galvas ādu.

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi