Šampūns gludiem un zīdainiem matiem, 250ml

24.00 EUR

Bez nodokļa: 19.84€

Pieejamība:
Pieejams
Kods:
0826

Nav reitinga Rakstīt atsauksmi

Dalīties

Apraksts

Jaunā šampūna formula ar melno auzu ekstraktu un augu lecitīnu izlīdzina mata nevienmērīgo struktūru un aizsargā no mitruma zuduma. Šampūns padara matus gludus un zīdainus, tie kļūst viegli ķemmējami un veidojami. Aromterapijas kompozīcija no 12 ēteriskajām eļļām stimulē galvas ādas dabīgās funkcijas un piešķir šampūnam neaizmirstamu aromātu. Pētījumos pierādīta formula ar augstas kvalitātes matu kopšanas kompleksu – kondicionē matus, veic antistatisku funkciju un novērš sprogošanos. Šampūna formula veicina veselīgu matu augšanu, vienlaicīgi aizsargājot no virsmas struktūras bojājumiem, kam par iemeslu var radīt bieža matu žāvēšana, veidošana, taisnošana, balināšana, hlora, sāls u.c.
 
Jaunais šampūns ir īpaši piemērots, ja:
vēlaties padarīt matus gludus, mīkstus un elastīgus
matiem ir tendence elektrizēties
mati ir sprogaini un grūti ķemmējami
mati cieš no krāsošanas, žāvēšanas, taisnošanai u.c., un tādēļ ir nepieciešams viegla kopšana ar kondicionējošu efektu
mati kļūst sprogaini mitros laika apstākļos un ir grūti atšķetināmi
 
Aktīvās sastāvdaļas ar matu kondicionēšanas efektu izlīdzina mata kutikulas slāni, kas piešķir matiem mirdzumu un krāsas spožumu, nodrošinot labāku gaismas atstarošanos no gludās matu virsmu. Dabīgais kukurūzas cietes katjonu polimērs kondicionē matus un pārklāj ar vieglu aizsarg-plēvīti, tādējādi samazinot matu elektrostatisko lādiņu un padarot tos „paklausīgus” un novēršot sprogošanos. Mati kļūst viegli veidojami un frizūra ir ilgi noturīga, vienlaicīgi saglabājot dabisku elastību un mirdzumu.
            Melno auzu (Avena strigosa) ekstrakta un augu bāzes lecitīna kompozīcija uzlabo matu struktūru, kopj un atjauno bojātos matus. Auzu hidrofila daļa ir bagāta ar ūdens saistvielām, kas nodrošina matiem nepieciešamo mitruma līmeni un ilgstoši saglabā to. Polisaharīdi un aminoskābes uzlabo mata struktūras virsmu un aizsargā gan galvas ādu, gan matus no mitruma zudumu.
            Augu bāzes lecitīns, kas iegūts no sojas pupiņām, pārklāj matu ar maigu aizsargplēvīti un uzlabot tā virsmas struktūru. Sojas lecitīns ir bagāts ar neaizstājamajām taukskābēm, īpaši linolskābi, kas regulē sebuma izdalīšanos, nepieļaujot tā pārmērīgu zudumu no galvas ādas un matiem. Lecitīns saglabā matu elastīgu un gludu, aizsargā to no mitruma zuduma un sniedz nomierinošu efektu galvas ādai.
12 ēteriskās eļļas un augu ekstrakti veido šampūna smaržas buķeti, uzlabo galvas ādas asinsriti, kopj un nomierina galvas ādu, regulē sebuma izdalīšanos. Aromāta kompozīcija sniedz relaksējošu, reģenerējošu, harmonizējošu un pacilājošu efektu.
            Šampūna formula papildināta ar glicerīnu, kas nodrošina papildus mitrinošo efektu. Pantenols un biotīns labvēlīgi iedarbojas uz mata struktūru, kopjot un veicinot galvas ādas dabīgās funkcijas.

Nesatur silikonu.

Šampūns piemērots visai ģimenei (arī bērniem) ikdienas lietošanai, gan normālu, gan „nepaklausīgu” matu kopšanai. 

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi