Ēterisko eļļu rullītis GUDUČI, vitalitātei un enerģijai, 10ML

25.90 EUR

Bez nodokļa: 21.41€

Pieejamība:
Pieejams
Kods:
0600

Nav reitinga Rakstīt atsauksmi

Dalīties

Apraksts

Straujais ikdienas dzīves ritms, stress, intensīvais darbs, mācības, vides trokšņi, liels jaunās informācijas apjoms ap mums ... un tu atkal jūties noguris un izsmelts. Pazīstama situācija, dzīvojot mūsdienu pasaulē! 
JUST ir radījis vienkāršu, praktisku un ērtu risinājumu – ēterisko eļļu rullīti GUDUČI!
Šis  JUST aromterapijas produkts ir dabīga sinerģija starp guduči auga ekstraktu un augstvērtīgām ēteriskajām eļļām - laims, citrons, rozmarīns, lavandīns un kampars. Guduči rullītis ātri atjauno zaudēto enerģiju un novērš emocionālo nogurumu, lai jūs spētu pilnībā izbaudīt dienu un tikt galā ar ikdienas pārbaudījumiem.
Aktīvās vielas palīdz ātri atgūt zaudēto vitalitāti un uzlabo dabisko spēju radīt endorfīnus, kas palīdz saglabāt augstu motivāciju visas dienas garumā un pasargā no spēku izsīkuma, emocionālā noguruma. Ēterisko eļļu aromāts spēj ietekmēt cilvēka garīgo un psiholoģisko līdzsvaru, palīdzot sasniegt arī fizisko labsajūtu.

JUST Guduči rullītis:
- novērš garīgo izsīkumu un emocionālo nogurumu
- stimulē un atjauno zaudēto vitalitāti
- atvieglo noguruma un stresa radītās galvassāpes
 

Guduči rullītis ieteicams, ja:
- vēlaties ātri atgūt enerģiju un aktīvi turpināt dienu
- esat zaudējis garīgo līdzsvaru, jūtaties garīgi iztukšots
- bieži esat stresā (darbs, mācības, mazu bērnu uzraudzīšana u.t.t.)
- nomāc apātija


Guduči rullītim piemīt tūlītēja iedarbība, tas ir vienkārši un praktiski lietojams. Mazais un ērtais iepakojums, ļaus tam vienmēr būt kopā ar jums. No produkta neveidojas atkarība.
Augsta un ātra efektivitāte!


Guduči (Tinospora cordifolia) saukts arī par „dievišķo nektāru” tiek uzskatīts par vienu no svarīgākajiem dzīves eliksīriem Nepālā un Indijā. Spēcīgais Indijas mežu vīteņaugs spēj "uzkāpt" augstākā koka galotnē un apgādāt sevi ar dzīvības spēku. Guduči auga stīgas izveido līdz pat 10 metriem garas gaisa saknes, kas spēj ilgstoši izdzīvot bez augsnes un ūdens. Par šīm brīnumainajām auga īpašībām cilvēcei jau bija zināmas senā Sanskrita (Vēdas) laikā. Spēcīgais un dzīvības pilnais guduči ir viens no galvenajiem pretnovecošanās un atjaunošanās augiem saskaņā ar Ajurvedu. Plaši tiek izmantots arī  Ajurvedas medicīnā.

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi