Vital Just NAKTS KRĒMS Edelweiss Alpine rose, 50ml

49.00 EUR

Bez nodokļa: 40.50€

Pieejamība:
Pieejams
Kods:
0867

Nav reitinga Rakstīt atsauksmi

Dalīties

Apraksts

 Vital Just pretnovecošanas nakts krēms ar ēdelveisa ekstraktu, Alpu rožu ziedūdeni un lapu ekstraktu, lavandas ekstraktu un vērtīgām kopjošām eļļām stimulē ādas atjaunošanās mehānismu un padara ādu gludu un tvirtu.
 
  • atjauno ādu miega laikā
  • nodrošina atsvaidzinātu, jauneklīgi mirdzošu ādu
  • samazina sīkās līnijas un grumbas, pateicoties "Smart Botox efektam"
  • palielina ādas elastību

Vital Just nakts krēms atjauno ādu nakts laikā un nodrošina to ar vērtīgām, augu izcelsmes kopšanas sastāvdaļām un intensīvu mitrināšanu. 
 
JUST ekskluzīvais dziļās iedarbības komplekss transportē augu aktīvās sastāvdaļas dziļi ādā, lai nodrošinātu optimālus kopšanas rezultātus: Alpu rožu lapu ekstrakti aizsargā ādu no oksidatīvā stresa un ar to saistītajiem šūnu bojājumiem. Tas samazina kolagēna sadalīšanos, ko izraisa ādas novecošanās, un uzlabo ādas elastību. Lavandas ekstraktam ir līdzīga iedarbība kā “Smart Botox”, samazinot minimuskuļu kontrakcijas ādā un tādējādi atslābinot epidermu. Tiek samazinātas smalkās mīmikas līnijas un vienlaikus tiek novērsta dziļu grumbu veidošanās. Turklāt ekstrakts stimulē ādas blīvumu. C vitamīns kā ļoti efektīvs antioksidants un pretnovecošanās aktīvā sastāvdaļa stimulē kolagēna sintēzi un nodrošina vienmērīgu ādas toni.
 
Alpu rozei ir ļoti īpašas spējas saglabāt mitrumu un pasargāt sevi no sausuma un aukstuma. Pateicoties šīm pozitīvajām īpašībām, unikālais Alpu rožu ziedūdens nodrošina ādu ar papildu mitruma devu. Šo augu aktīvo sastāvdaļu kombināciju lieliski papildina Valē ēdelveisa ekstrakts. Tā pretpiesārņojuma iedarbība palēnina priekšlaicīgas ādas novecošanās procesu, samazina smalkās līnijas un grumbiņas, novērš ādas ļenganumu.
 
Vieglā tekstūra ar ziedu-augļu smaržu ātri uzsūcas. Nakts krēms ir piemērots visiem ādas tipiem ar novecošanās pazīmēm. Kombinācijā ar Vital Just dienas krēmu āda būs gludāka, tvirtāka un stingrāka
 
Krēma burciņa ir izgatavota no 74% pārstrādātas plastmasas.
 
Vital Just dienas krēma efektivitāte tika pārbaudīta un apstiprināta kopā ar Vital Just nakts krēmu klīniskāpētījumā.*
 
Pārbaudāmo personu paziņojumi/piekrišana:
 
100% apstiprina: "Mana āda ir kļuvusi gludāka."
95% apstiprina: "Mana āda ir kļuvusi elastīgāka."
73% apstiprina: "Mana āda ir tvirtāka."
77% apstiprina: "Mana āda ir tvirtāka."
86% ieteiktu dienas un nakts krēmu
* 20 dalībnieki ar ādas novecošanās pazīmēm, virs 28 dienām, lieto divas reizes dienā (dienas krēms no rīta, nakts krēms vakarā)

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi