Vital Just 24h KRĒMS Edelweiss Alpine rose, 50ml

49.00 EUR

Bez nodokļa: 40.50€

Pieejamība:
Pieejams
Kods:
0868

Nav reitinga Rakstīt atsauksmi

Dalīties

Apraksts

 
Bagātīgais 24 stundu krēms ar ēdelveisa ekstraktu, Alpu rožu ziedūdeni, savvaļas pistācijām, peoniju un hialuronskābi rūpējas par ādu dienas un nakts laikāAktīvās vielas samazina novecošanās pazīmes un piešķir ādai mirdzumu.
 
  • nostiprina sejas kontūru
  • uzlabo ādas elastību un blīvumu
  • samazina grumbu dziļumu
  • piešķir ādai mirdzumu
 
Vital Just 24h krēms atsvaidzina un uzlabo ādas toni, elastību. Smalkās līnijas un grumbas tiek mazinātas, āda tiek mitrināta visu diennakti. Pateicoties dabīgajiem mirdzuma pigmentiem, jūsu ādai tiek piešķirtsbrīnišķīgs mirdzums.
 
JUST ekskluzīvais Deep Action komplekss novada koncentrētās augu sastāvdaļas (savvaļas pistācija, peonija, hialuronskābeC vitamīns) dziļākajos ādas slāņos. Savvaļas pistāciju sveķi palielina ādas blīvumu, lai āda būtu tvirta un stingraPeonijas ekstrakts uzlabo sejas kontūra. Hialuronskābe ar zemu molekulmasu mitrina ādu līdz dziļākiem slāņiem un piepilda to. Pretnovecošanās aktīvā viela C vitamīns veicina kolagēna sintēzi un nodrošina vienmērīgu ādas toni.
 
Pretnovecošanas sastāvs ir optimāli papildināts ar unikālo Ēdelveisa ekstraktu no Valē un mitrinošu Alpu rožu ziedūdeni.
 
Šis kombinētais dienas un nakts krēms nodrošina nobriedušu un ļoti sausu ādu ar visu nepieciešamo. Bagātīgā tekstūra ar kopjošām eļļām un elegants svaigu, smalku ziedu aromāts noteikti iepriecinās jūs!
 
Ēdelveisa ekstrakts, Alpu rožu ziedu ūdens, savvaļas pistāciju sveķu ekstrakts, peoniju ekstrakts, hialuronskābe, C vitamīns, lecitīns (fosfolipīds), šī sviests, glicerīns, gurķu sēklu eļļa, saulespuķu eļļa, pantenols, jojobas eļļa, E vitamīns, vizla
 
Krēma burciņa ir izgatavota no 74% pārstrādātas plastmasas.
 
Vital Just 24h Cream efektivitāte tika pārbaudīta un apstiprināta klīniskā pētījumā.*
 
Pārbaudāmo personu paziņojumi/piekrišana:
 
91% apstiprina: "Pēc krēma lietošanas es redzu grumbu un smalko līniju samazināšanos."
100% apstiprina: "Manas ādas elastība ir uzlabojusies."
95% apstiprina: "Krēms piešķir veselīgu mirdzumu."
95% ieteiktu 24h krēmu
* 20 dalībnieki ar ādas novecošanās pazīmēm, lietoja 56 dienas, divas reizes dienā

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi