Intīmās kopšanas želeja DEO INTIM, 125ml

18.40 EUR

Bez nodokļa: 15.21€

Pieejamība:
Pieejams
Kods:
8555

Nav reitinga Rakstīt atsauksmi

Dalīties

Apraksts

Mūsu organisms nav slēgts un sterils, tajā notiek dažādi dzīvības procesi un sadzīvo miljoniem dažādu mikroorganismu. Taču vēl joprojām nepastāv viens mazgāšanās līdzeklis visam cilvēka ķermenim. Intīmas ķermeņa daļas ir daudz jutīgākas pret kairinošiem faktoriem, jo āda šajās vietās satur daudz tauku un sviedru dziedzeru, kuru sekrēts ātri uzkrājas un maina normālo skābuma līmeni. Tas rada perfektu vidi sēnīšu un bakteriālajām infekcijām.
Ir vairāki faktori, kas ievērojami pazemina ādas skābuma līmeni un aizsardzības spējas -   kontraceptīvo preparātus, ogļhidrātus, alkohola lietošana; menstruācijas, grūtniecība un menopauze;  nepiemērotu individuālo higiēnas līdzekļu lietošana. Tādēļ JUST ir izstrādājis speciālo produktu intīmajai higiēnai, lai saudzīgi rūpētos par ķermeņa jūtīgākajām vietām. Šīs zonas ir sevišķi jūtīgas, tāpēc izstrādājot kopšanas līdzekli, tika veiktas īpaši plašas un rūpīgas pārbaudes kopā ar ginekologiem, urologiem, dermatologiem un bakteriologiem.
 

Pēc 2 gadu ilgiem pētījumiem un testiem tika izstrādāts DEO INTIM intīmās kopšanas līdzeklis, kura sastāvā ir kokosriekstu eļļa, kampara eļļa, Alvejas ekstrakts, kviešu dīgļu ekstrakts, hamameļa ekstrakts, kumelīšu un  altejas ekstrakti utt.

           
Deo Intim ir sabalansētais līdzeklis intīmajai higiēnai, kas saņēmis Šveices dermatologu atzinumu un ir rekomendēts lietošanai.
 
JUST Deo Intim:
aizsargā ādu un gļotādas
uztur dzimumorgānu mikrofloru
piemīt pretiekaisuma, dziedējoša un baktericīda iedarbība
mazina niezi un iekaisumu
mitrina sausu gļotādu
lokālā līmenī nostiprina kapilāru un asinsvadu sieniņas
renovē ādas virskārtu (īpaši aktuāli hemoroīdu gadījumos, grūtniecības laikā un pēc dzemdībām).
 
DEO INTIM aizsardzība ilgst apmēram 20 stundas pēc tā lietošanas. Tas aizsargā no sēnīšu saslimšanām un citām patogēnām baktērijām. Bioloģiski dzimumorgānu zona neatšķiras no pārējās ādas daļas. Te sastopamas gan labās baktērijas kā stafilokoki, gan streptokoki, kā arī negatīvās baktērijas, koli baktērijas, patogēnās sēnītes un mikrobi. Labvēlīgas mikrofloras gadījumā aktīvo stafilokoku ir vairāk kā patogēno sēnīšu. Vagīnas iekšējā zonā ir daudz laktobatēriju, kuras uztur pareizu skābes līdzsvaru. Ph līmenim jābūt no 4.0 līdz 4.7, lai veidotu dabīgu aizsargbarjeru patogēno sēnīšu izplatībai.   
Galvenais iemesls šī līmeņa izmaiņām ir nepiemērotu produktu lietošana kopšanā, sintētiskas apakšveļas nēsāšana, menstruācijas, grūtniecība un menopauze. Sēnītes iznīcinošo sastāvdaļu lietošana kopšanas līdzeklī ir ļoti ierobežota, jo tie izjauc dabīgo aizsarg sistēmu, tādējādi radot iespēju izplatīties patogēnajiem organismiem.
DEO INTIM ir maigs, sabalansēts līdzeklis intīmai higiēnai, kas uztur dzimumorgānu mikrofloras līdzsvaru un skābju-sārmu līmeni gan sievietēm, gan vīriešiem. Higiēnas līdzeklim piemīt ideāla formula ar dezinficējošām, mitrinošām, nomierinošām, dziedējošām, antioksidantu un dezodarējošām īpašībām.
 

Lietošana:
Iepilināt nelielu produkta daudzumu rokā un nomazgāt intīmās ķermeņa daļas. Rūpīgi noskalot ar remdenu ūdeni. Losjons ir rekomendējams gan sieviešu, gan vīriešu intīmai higiēnai. 

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi