17.90 EUR

Bez nodokļa: 14.79€

Pieejamība:
Pieejams
Kods:
0498

Nav reitinga Rakstīt atsauksmi

Dalīties

Apraksts

Jauns dabīgais dezodorants ar uzlabotu formulu un maigu ziedu aromāta kompozīciju. Efektīvi novērš nepatīkamo sviedru aromātu un uztur svaiguma sajūtu visas dienas garumā. Kopjošās vielas no augu ekstraktiem pasargā jutīgo padušu ādu no izžūšanas. Atsvaidzinošs dezodorants bez alumīnija. Salvijas ēteriskā eļļa, Alpu vērmeles un mangostāna ekstrakti nodrošina aktīvu antibakteriālo un pret-mikrobu iedarbību

JUST DeoPlus Sensual – jauns dabīgais dezodorants ar uzlabotu formulu un maigu ziedu aromāta kompozīciju.

Dezodorants efektīvi novērš nepatīkamo sviedru aromātu un uztur svaiguma sajūtu visas dienas garumā. Kopjošās vielas no augu ekstraktiem pasargā jutīgo padušu ādu no izžūšanas.

Ja dodat priekšroku dabīgam, atsvaidzinošam dezodorantam bez alumīnija, tad jūsu izvēle būs jaunais DEO Plus Sensual. Dezodoranta elegantais ziedu aromāts pavadīs jūs visas dienas garumā.

Salvijas ēteriskā eļļa, Alpu vērmeles un mangostāna ekstrakti nodrošina aktīvu antibakteriālo un pret-mikrobu iedarbību. Antibakteriālais komplekss neļauj uz ādas vairoties baktērijām, kuras saskarē ar sviedriem izraisa nepatīkamo aromātu.

DeoPlus Sensial dezodorants atbrīvo no specifiskā aromāta, tajā pašā laikā nebloķējot sviedru dziedzerus un ļaujot ritēt dabīgajam svīšanas procesam.

Par padušu jūtīgās ādas kopšanu un mitrināšanu rūpējas asinszāles, kumelītes, pelašķa, rozes, māllēpes un arnikas ekstrakti.

 

Jaunais JUST DEO PLUS SENSUAL dezodorants:

- droši pasargā no nepatīkamā aromāta

- nenosprosto sviedru dziedzerus

- kopj padušu jūtīgo ādu

- ātri uzsūcas un neatstāj traipus uz apģērba

- piemērots visai ģimenei

- praktisks un higiēnisks iepakojuma risinājums ar izsmidzinātāju, kas nesaskaras ar ķermeni un neuzkrāj baktērijas

- videi draudzīgs 

Lietošana: uzsmidziniet dezodorantu pēc mazgāšanās uz tīras, sausas ādas un ļaujiet mirkli nožūt. 


Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi