Vital Just Alpenrose nakts krēms, 50 ml

43.00 EUR

Bez nodokļa: 35.54€

Pieejamība:
Pieejams
Kods:
0953

Nav reitinga Rakstīt atsauksmi

Dalīties

Apraksts

VITALJUST Alpenrose krēmu pamatā ir jaunākie zinātnes sasniegumi ādas pret-novecošanās aktīvo sastāvdaļu jomā. Krēmu inovatīvo pret-grumbu un pret-novecošanās kompleksu veido Alpu rozes cilmes šūnas, liftinga lipodipeptīdi, pret-novecošanās peptīdi un augstvērtīgas augu eļļas. Produkti paredzēti nobriedušai sejas ādai (45+).
Intensīvs nakts krēms nobridušai sejas ādai (45+) ar Alpu rododendra cilmes šūnām, pret-novecošanās peptīdiem, naktssveces eļļu, makadāmijas riekstu eļļu un augsti koncentrētu Šī sviesta ekstraktu. Gludā, piesātinātā formula kompensē kalogēna trūkumu un palīdz palēnināt novecošanās procesus. Nodrošina ar nepieciešamo mitruma līmeni. Uzlabo elastību, būtiski samazina grumbiņas un padara ādu mirdzošu.

Lietošana: vakarā, iepriekš rūpīgi attīrot ādu, uzklāt uz sejas, kakla un dekoltē. Komplektā pievienota spātula. Lai sasniegtu optimālu rezultātu jau pēc 8 nedēļām, ieteicams lietot paralēli ar šīs sērijas dienas krēmu - āda kļūs stingrāka, uzlabosies tās tekstūra un elastība.

Atsauksmes (0)

Rakstīt atsauksmi